מאמרים

מיסטיקנים מומלצים


מיסטיקנים – אנשים עם כוחות

מיסטיקנים – גוף ונפש

מיסטיקנים הוא שם כולל לאותם אנשי מקצוע המתמחים בכל הקשור לענייני הרוח, הנסתר מעינינו והנשגב ממה שחושנו מצליחים לתפוס ולהבין. רבים מהם מנסים לנבות את עתידו וגורלו של אדם על סמך נתונים שונים כמו שמו, שמות הוריו, תאריך הלידה שלו או מספר הבית בו הוא גר, או על סמך פתיחה בספר הזוהר. מלבד ניבוי הבאות, מיסטיקנים גם עוסקים במתן עצות כשאר עליכם לקבל החלטה בנושא מסוים ואתם מתבלטים. גם כאן, יש באפשרותכם לשאול שאלה והמיסטיקנים יתנו לכם תשובה בהתאם לכלים שעומדים לרשותו. מיסטיקנים שונים מתמחים בדרכי יעוץ שונות.

לדבר עם מלאכים

מיסטיקנים המשמשים כמתקשרים, ניחנו ביכולת לתקשר עם ישויות שמימיות, כמו: מלאכים, נשמות וכדומה, לקבל מהם מסרים עבור המבקש ולכוון אותו לתשובה הנכונה לשאלתו.

אחד ועוד אחד שווה עולם

מיסטיקנים אחרים יספקו תשובות להתחבטויות שלכם בעזרת נומרולוגיה- תורת המספרים. לפי שיטה זו, לכל אדם יש מספר שמאפיין אותו ומתווה את דרך חייו. גם כאן, ישנם חישובים שונים לצרכים שונים. למשל, חישוב תאריכי לידה או לחילופין חישוב שמות של בני זוג, שותפים לעבודה והורים וילדים. במקרה של תאריכים מחברים בין המספרים ועורכים חישובים שונים, ובמקרה של שמות, עורכים חישובים גימטריים מסוימים.

מצפה כוכבים

אם היה לכם ספק, כמובן שגם אסטרולוגים נחשבים מיסטיקנים. גם הם עוסקים בחיזוי העתיד. אסטרולוגיה פירושה תורת הכוכבים, והיא מבוססת על מפה אסטרולוגית של כל אדם ואדם על פי תאריך הלידה שלו, ושעת הלידה שלו, ומפת השמים בזמן הזה. כלומר, אלו זוויות והיבטים יצרו הכוכבים ביניהם.

באמצעות התבוננות במפה האסטרולוג מבין את אישיותו של האדם, דפוסי התנהגותו, תכונות אופי וכמובן מהו מסלול חייו כפי שמעידים הכוכבים. חשוב להבין כי ההורוסקופ שאני מורגלים אליו בעיתונים הוא כללי ביותר, על מנת שיפנה לאוכלוסיה הרחבה. לכן, אם ברצונכם לדעת מה אומרים הכוכבים על עתידכם ועל אישיותכם, עשו זאת בעזרת שירות כמו מיסטיקנים און ליין, שאפשר לכם לדבר ישירות עם אסטרולוג מומחה שיערוך לכם מפה אסטרולוגית ויענה לכל שאלותיכם. לסיום, איזו דרך מאה חן בעינכם? למה אתם מתחברים?