מאמרים

קראוון להשכרה


איזה סוג קראוון להשכרה מתאים לנו
אם ברצונכם לשדרג את הטיול הבא שלכם באמצעות קראוון להשכרה, חשוב שתדעו כיצד לבחור את הסוג הנכון
השוק מלא בקראוונים שונים העומדים לרשותכם לשם השכרתם לטיול ברחבי הארץ. בכדי להפיק את המרב מהטיול ומהקראוון, חשוב שניתן איזה סוג קראוון להשכרה מתאים לנו מבחינת סוג הטיול, כמות המטיילים ועוד גורמים נוספים.

אז איזה סוג קראוון להשכרה יכול להתאים לנו?
• קראוון להשכרה נגרר: רוב הקראוונים בארץ מתחברים לוו גרירה ומיועדים לשם גרירה באמצעות רכב. אלו אשר הינם בעלי רכבים אשר יכולים להתמודד עם עומס סחיבת הקראוון, יוכלו פשוט לחבר אותו אל רכבם הפרטי ולהתחיל בטיול. אולם כאשר אין בידינו את ציוד הגרירה הראוי, ניאלץ לשכור גם ציוד גרירה מחברת ההשכרה, מלבד הקראוון.

קראוון להשכרה נייד: בניגוד לקראוונים המתחברים לוו הגרירה של הרכב, ישנו סוג נוסף של קראוונים להשכרה אשר הינם בעצם כמעין כלי רכב, ובלי יכולת ניידות כמו של כל רכב אחר. קראוונים אלה אינם דורשים שימוש ברכב גורר, אולם חסרונם המשמעותי הינו שלעיתים ישנו צורך ברישיון מיוחד בכדי לנהוג עליהם, הם אינם מתאימים לנסיעה בכל תנאי דרך וכן לרוב מגיעים רק בגדלים למשפחות שלמות, ולא רבים מהם זמינים בגרסה הזוגית.

השכרת קרוואנים בעלי תוספות: קראוונים רבים מגיעים כיום עם תוספות אשר נועדו לשפר את חווית הטיול שלנו ואת השימוש שלנו בקראוון שבחרנו. תוספות אלה יכולות לכלול אבזור של מטבח הקראוון, עמדת גריל חיצונית, פינת ישיבה חיצונית, ציוד טיול ומחנאות, צליות, גזיות ועוד.

עלינו לבחור את הקראוון להשכרה אשר יענה על צרכינו בצורה הטובה ביותר
קראוון להשכרה נועד בכדי לשרת אותנו לאורך הטיול, ולענות את כל צורך שעלול לצוץ, כך שנוכל ליהנות מהנוחות של דירה בכל מקום לאורך הדרך ולכן חשוב להתאים את הקרוואן לכל דרישותינו.