מאמרים

מוצרי ים המלח ומינרליםמוצרי ים המלח - מינרלים באיכות מדהימה!

דובר אינספור פעמים על הסגולות הרפואיות של מי ים המלח, ולמרבה השמחה, אין צורך להרחיק עד אליו בכל פעם שרוצים טיפול מפנק. כיום זמינים עבורכם מוצרים רבים שמקורם בים המלח, כמו סבונים, אשר כוללים מינרלים רבים שיכולים לסייע לכם בשלל דרכים. אם טרם שמעתם על המינרלים הבאים, הגיע הזמן שתכירו אותם וכיצד תוכלו להשתמש בהם עבור שלל בעיות קוסמטיות וגם רפואיות.

מינרלים בים המלח - כיצד הם יכולים לסייע לכם?

המינרל העיקרי במי ים המלח הוא המלח (הקרוי "תמלחת"), אשר נמצא בריכוז גבוה פי 10 מאשר מים בימים אחרים. המיצוי של המלח מתבצע על ידי אידוי של מי ים המלח, והוא יכול להקל על בעיות עור, כמו פסוריאזיס, דרמטיטיס, סבוריאה, ועוד. מלח ידוע בתור סופח שומנים וריכוזים גבוהים שלו עוזרים להפחית חיידקים בעור במידה ניכרת. ניקוי העור עם סבון המכיל מלח מים המלח יכול לנקות את העור מחיידקים, רעלנים, וגורמים מחוללי מחלות עור, מה שהופך אותו לפלא טבעי אהוד במיוחד.

המגנזיום בים המלח מהווה גם הוא מנקה רעלים מצוין שיכול לסייע בריפוי של שלל בעיות עור. טבילה באמבט מגנזיום מים המלח/סבון המכיל מגנזיום מנקה את הגוף מחומרים מזיקים ועוזר לאזן את העור, הן מבפנים והן מבחוץ.

מלבד שני המינרלים הללו, מינרל יעיל נוסף הנמצא בים המלח הוא גופרית. הגופרית, אשר מעניקה למים את הריח הדומיננטי והחריף שלהם, יכולה לסייע לטיפול בעור בשלל דרכים. המינרל הייחודי הזה גורם לחיטוי של העור והתחדשות תאי העור, ולכן הוא יעיל במיוחד כאמצעי לטיפול בקשקשים, פסוריאזיס, סבוריאה ועוד. בנוסף, גופרית ידוע כמינרל המסייע להיפטר מבעיות אקנה אצל מתבגרים ומבוגרים, ולכן ניתן למצוא אותו במגוון מוצרי ים המלח, לרבות מוצרי קוסמטיקה רבים כמו סבונים המופקים ממימיו של ים המלח. גופרית מביא גם להתחדשות תאי העור הודות לאפקט הפילינג שלו, כך שהוא משמש להחלקת קמטים וקמטוטים על הפנים, וכן לאיזון מראה העור.

אשלגן מצוי גם הוא במי ים המלח, ומשתמשים בו כדי לשמור על רמות החומציות של מוצרי קוסמטיקה רבים, לרבות סבונים וסבונים נוזליים. הודות לפעילות של האשלגן, מתקבלים מוצרים איכותיים במיוחד שעוזרים לנקות את העור בצורה עדינה ולתרום להתחדשות שלו.

ים המלח מהווה מקור טבעי לשלל רכיבים המסייעים עם בעיות בריאות, וכן בעיות קוסמטיות. שימוש במוצרי ים המלח, לרבות סבונים, יכולים לסייע לכם לפתור בעיות אסתטיות רבות ולגרום לכם להיראות נהדר.