מאמרים

כוחו המרפא של הטיולרופאים בדרך כלל רושמים תרופות, תוספי תזונה ומסבירים על החשיבות של פעילות גופנית במאמץ לשפר את בריאות המטופלים שלהם. אבל האם זה לא יהיה נהדר אם הרופאים היו יכולים לכתוב מרשם לטייל בטיולי DreamTrips של וורלד ונצ'רס? זה פשוט יכול להיות כוח הריפוי החזק בעולם!

אחת שתיים שלוש

קודם כל כושר

מטיילים רבים אוהבים להישאר פעילים גם במהלך חופשה. הליכה, טיולים, ספורט מים או אפילו לטייל על החוף היא פעילות גופנית יותר מאשר היית מקבל אם היית יושב מאחורי שולחן כל היום. כמו כן, כמה אנשים מקבלים השראה להיכנס לכושר לפני חופשה ולכן הם מכינים את הגוף שלהם ליציאה לחופשה? כמה כוח יש לאנשים כדי לתור עיר חדשה ברגל. האם היו עושים זאת בעיר שבה הם חיים? כנראה שרובם לא.

מאושר יותר הוא בריא יותר

בריאות הנפש חשובה לא פחות מהבריאות הגופנית, וישנם יתרונות נפשיים רבים לנסיעות. מאמן החיים ד"ר ג'ק בנט מאמין שהנסיעה "קוטעת את ההנחות שלך ואת דפוסי ההתנהגות הרגילים שלך" כדי לפתוח נתיבים חדשים למצב בריא יותר. לא רק המסע נותן לנו הזדמנות לנסות מאכלים חדשים ולעסוק בפעילויות חדשות, אבל הוא גם מאפשר לנו להרחיב את השקפת העולם שלנו וליהנות מהתלהבות מחודשת לחיים שלנו.

רוגע ומנוחה

אנשים רגועים למדו ולומדים ליהנות מהרגע ומהמקום בו הם נמצאים, בכל מקום, מה שעוזר להם להירגע ולחוש את הרגע בסביבה יפה ושלווה. זוהי הזדמנות לברוח מן ההמולה של היומיום ולקחת את החיים בקלות, כדי למלא אותם בחוויות. אנשים רבים מוצאים כי הם מרגישים ירידה משמעותית ברמת הלחץ שלהם לאחר שהיו בחופשה אפילו יום או יומיים.

היתרונות של נסיעה בקביעות הם אינסופיים כמעט, מה שהופך את המוצר שלנו לייחודי. אתה יכול לעזור לחברים שלך במועדון הנופש שלנו: יותר כיף לחוות שמחה אמיתית, ולכן אתה יכול לפתוח להם דלתות חדשות לחיים בריאים ומאושרים יותר. האם DreamTrip של וורלד ונצ'רס הוא בדיוק הדבר שהרופא רשם לך? אנחנו חושבים כך!