מאמרים

בחירת תיק טיולים


דגשים חשובים לבחירת תיק הטיולים האידיאלי

אם אתם עומדים לפני טיול או נסיעה וזקוקים לתיק, הבית הקטן שלכם על הגב לאורך המסע, אלו הדברים שעליכם לבדוק כדי לבחור לבסוף בתיק האידיאלי.

הגודל – קובע או לא קובע?

אחת השאלות היותר נשאלות בעת בחירת תיק טיולים היא "האם הגודל קובע"? האם ישנו גודל שנחשב לאידיאלי? כולם היו רוצים לדעת מהו הגודל המושלם לתיק טיולים כשבפועל אין דבר כזה. אין גודל של תרמיל שיהיה טוב לעומת אחר. מה שחשוב הוא שהתיק שאתם בוחרים יהיה פרופורציונלי למידות הגוף שלכם. אם התרמיל שתבחרו יהיה גדול או קטן מדי אתם עלולים לסבול מכאבי גב כל הטיול, זאת מפני שהמשקל של התיק לא יהיה מאוזן עם משקל הגוף. אתם לא רוצים שהתיק שלכם יראה כמו גורד שחקים על הגב שלכם, מנגד הוא לא צריך להיות קטן ודחוס.

התרמיל האידיאלי צריך להיות מספיק גדול כדי להחזיק את הדברים שהבאתם אתכם לטיול ולא יותר מכך.קחו חשבון שתרמיל גדול מדי לא יוכל לעלות אתכם לטיסה, מה שיעכב אתכם בשדה התעופה. כדי להיות בטוחים שהתרמיל נוח לכם כל שעליכם לעשות הוא לנסות אותו.

חברת המותג

עוד נושא חשוב בבחירת תיק טיולים אידיאלי הוא חברת המותג. חברה איכותית תספק לכם מוצר איכותי, תציע אחריות על תיקונים, תחשוב בצורה פונקציונלית על כל הצרכים שלכם כמטיילים ועוד. רצוי לקנות תיקים של חברות ששמן הולך לפניהן בתחום כמו לדוגמה
חברת Jansport. כמעט ואין אדם שלא מכיר את המוניטין של החברה, וכתוצאה מכך תיקי Jansport מתויגים כתיקי איכות שמספקים את התמורה המושלמת להשקעה.

מזוודה או תיק גב?

מה יותר אידיאלי – לארוז מזוודה או תיק גב? זו אחת השאלות הנצחיות. לשאלה זו אין תשובה מוחלטת, התשובה תלויה בהעדפות אישיות. ישנם מטיילים שלא אוהבים לארוז מזוודה לטיולים ארוכים, אלא רק לנסיעות קצרות. אחרים לא יוכלו לטוס ללא מזוודה על גלגלים. לכן זו בהחלט סוגיה שתלויה בכם ובצרכים שלכם. יותר מכך, היא גם תלויה באופיו של הטיול. ישנם יעדים שלא יהיה נוח לטייל בהם עם מזוודה על גלגלים, כמו חופי ים, שבילי עפר ועוד. אם תרצולהרוויח את הטוב שבשני העולמות עליכם לחשוב על פתרון משולב כמו שעשו בחברת ,Jansport של תיק גב עם גלגלים נשלפים. תיקים אלו ניתן לשאת על הגב אך גם לגרור כמו מזוודה בעת הצורך, והם נותנים מענה לסוגים שונים ומגוונים של צרכים.

המחיר

מחירים של תיקים לטיולים משתנים בהתאם לסוגיות רבות, ביניהן: גודל התיק, סוג הבד, המותג ועוד. ככל שהתיק יהיה איכותי יותר וחברת המותג שלו תהיה מוכרת יותר כך מחירו יהיה בהתאם. תיקים אידיאליים יכולים לעלות כמה מאות שקלים, השקעה בהחלט משתלמת אשר תספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. אינכם חייבים להתפתות למחירים יקרים מדי, תוכלו בהחלט למצוא תיק איכותי במחיר סביר וליהנות ממנו לאורך שנים.


איכות, מחיר, גודל, מותג כל אלו הם פרמטרים שאין להתפשר עליהם. אחרי שמצאתם התיק שעונה על כל הקריטריונים, כל שנותר לכם לעשות הוא למלא אותו ולצאת למסע שלכם!