מאמרים

חתונה בטבעחתונה בטבע היא אחת מהסגנונות הפופולאריים היום בענף האירועים. למעשה, אירוע מסוג זה הפך לאחת הפנטזיות הלוהטות של כל זוג מתחתן אשר מחפש לערוך חגיגה ייחודית ובלתי נשכחת. מי אם לא נפלאות הטבע יוכלו להעניק למתחתנים את הריגוש ואת האווירה הייחודית ביותר שאפשר בכלל למצוא.

רק בטבע ניתן לאתר את התפאורה המרהיבה ביותר ביופייה ואת תחושת המרחב והחופש העצומה, ורק בטבע אפשר להפתיע אורחים במסיבה מקורית, כזו שידברו עליה עוד שנים רבות. לא משנה אם זאת הפקת חתונה קטנה או גדולה.

חתונה בטבע – יתרונות

במיוחד בימינו, בתקופה בה תחום האירועים בישראל פורח ומשגשג, כשיכולות הטכנולוגיות הפכו לכמעט בלתי מוגבלות וכשרף הריגושים של החוגגים עלה בצורה ניכרת, חתונה בטבע מעניקה לחוגגים את החוויה האולטימטיבית של חגיגה. כבר לא מדובר במשימה בלתי אפשרית לביצוע וזה איננו "עונש" לאורחים.

אז מה כן? חתונה בטבע מציעה חגיגה מרהיבה בתקציב סביר, גמישות בקביעת המועד, תפאורה מקורית, מרחב וחופש פעולה, אפשרות לחגוג עד אור הבוקר, אפשרות לשלב את השמחה עם טיול קבוצתי בטבע וכמובן המון המון מצב רוח טוב לכולם.

חתונה בטבע – למה כדאי לשים לב ?

אירועים בטבע, במיוחד כשמדובר על חתונה בטבע, דורשים ממארגניהם לא מעט מאמץ, תכנון ומחשבה. יש כאלה הבוחרים לפנות לחברת הפקות שהיא זו שתהיה אחראית על כל המרכיבים והגורמים ויש כאלה אשר מפיקים את האירוע באופן עצמאי, בעזרת חברים, משפחה וחברות להשכרת ציוד לאירועים. ניתן להוסיף אטרקציות מיוחדות כמו תא צילום לאירועים ועוד.

במידה ותפנו לחברת הפקות, חשוב לוודא כי מדובר במקום אמין ומקצועי המוכן להציג בפניכם את כל האישורים, התעודות וההמלצות. קבלו טיפ חשוב – אל תסמכו על הממליצים אותם יציג בפניכם בעל החברה, לעיתים מדובר בקרוביהם וחבריהם, ובקשו המלצות מהחוגגים בפורומים אינטרנטיים השונים בנושאי החתונה.

חתונה בטבע – הפקה עצמאית

אם בחרתם אופציה של הפקה חתונה עצמאית בטבע, תצטרכו לשים לב ולדאוג למספר רב של גורמים שבסופו של דבר משפיעים על הצלחתו של האירוע.

הגורם הראשון הוא כמובן בחירת המקום והשגת כל האישורים הנדרשים מהרשות הרלוונטית (עירייה, רשות הגנים, קק"ל וכו'). לאחר מכן חשוב לבצע חלוקת תפקידים ברורה: מי אחראי על מה ומי מבצע את המשימות ביום החתונה. יש לדאוג לציוד הגברה ותאורה, קירור, חימום או הצללה, דרכי גישה, חנייה ושירותים לאורחים, קייטרינג, מוסיקה, רחבת הריקודים, פעילויות והכי חשוב – פינוי המקום בסיום האירוע.