מאמרים

טיול לספרד


ספרד - כללי:

ספרד היא המדינה השנייה המתויירת ביותר בעולם אחרי צרפת, המדינה גובלת במדינות צרפת ופורטוגל ובאוקיינוס האטלנטי. בטריטוריה של ספרד נמצאים גם האיים מיורקה ואיביזה המפורסמת. בכל שנה ישנם עשרות מיליונים של תיירים המבקרים בספרד וחבל קטלוניה הוא האזור בו רוב התיירים מבקרים.

טיול לספרד צריך להיות מתוכנן שכן מדובר על מדינה גדולה במיוחד בה אפשרויות רבות. כדי לא לפספס את האתרים החשובים במדינה רצוי מבעוד מועד להכיר את המדינה, לקרוא עליה ולהחליט לאן לטייל.


טיול לספרד


טיול לספרד כדאי לקחת בקלות ובאהבה. טיול זה מתאים לכל בגילאים ולכל בני המשפחה, ולכן טיול משפחות לספרד הוא דווקא רעיון לא רע. דעו כי העם הספרדי חי חיים שונים משלנו, אצלם המנוחה בצהריים היא הדבר החשוב ביותר וארוחת הערב מתקיימת בכלל באמצע הלילה.

טיול לספרד – חבל קטלוניה :

קטלוניה היא קהילה אוטונומית בקצה הצפוני המזרחי של ספרד, בירתה היא ברצלונה המפורסמת ובשטחה פניני טבע רבים כולל הרי הפירנאים וכמובן קוסטה בראבה.

החופים באזור מהווים משיכה לתיירים רבים אשר מגיעים לנפוש בכפרי התיירות הרבים, כמו כן באזור מוזיאונים רבים, מופעי רחוב בברצלונה, אתרי תיירות היסטוריים ופארקים לאומיים יפיפיים.

טיול בברצלונה והסביבה הקטלונית מכיל בו סיור אל הנמל. נמל הים הוא אחד הנמלים המפורסמים בעולם, אוהבי הדייג והספינות יכולים ללכת לאיבוד בנמל העצום והמודרני ובו אווירה ייחודית ומסקרנת. כמו כן, בצמוד לנמל מסעדות דייג רבות, אתרי בילויי וסביב חופי רחצה נקיים.

אתרי תיירות מומלצים במסגרת טיול לספרד :

מומלץ מאוד לבקר בעיר מדריד, בירת ספרד. מדובר על עיר מודרנית ואופנתית בה מוזיאונים רבים ומסעדות, ארכיטקטורה ייחודית וחיי לילה שוקקים. בביקור במדריד מומלץ לבקר בכיכר פוארטה דל סול, מדובר על הכיכר המרכזית של העיר ובה מגדל השעון המפורסם. זמן מצוין להיות בכיכר זו הוא בחגיגות הסילבסטר אז מתאספים בכיכר אנשים רבים למסיבת רחוב נהדרת.

האיים הבלאריים הם מוקד התיירות השני לאחר חבל קטלוניה והם כוללים את האיים מיורקה, איביזה, מנורקה ופורמנטרה. איים אלו ידועים ביופיים ובחיי הלילה המרתקים שלהם. תיירים צעירים יכולים ליהנות ממסיבות רבות, אטרקציות חוף ייחודיות ועוד.

תוכלו לבלות מקסמה של קטלוניה שזכתה לאתרי תיירות קסומים ואהובים. טיול בקטלוניה יפגיש אתכם בעיירת דיג נפלאה - קוסטה בראווה, בברצלונה בירתה ועוד.

טיול בפירנאים הינו מוקד תיירות גדול גם כן לאוהבי האתגר. הרי הפירנאים מתפרשים על פני 450 קילומטרים בגבול ספרד וצרפת, מדובר על הרים יפיפיים בהם חיי כפר שקטים ונוף פסטורלי. במסגרת טיול לספרד באזור זה ניתן ליהנות גם משקט ייחודי וגם מטיולי טבע מרתקים. בהרי הפירנאים תוכלו ליהנות מרפטינג ייחודי בנהרות הגועשים, מטיולים רגליים ארוכים על ההרים ולהכיר לעומק את ההוויה הספרדית הכפרית של פירנאים באזור קסום וייחודי.